Architega

Jesteśmy zespołem architektów i konstruktorów. Zajmujemy się projektowaniem domów i innych budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, projektami rewaloryzacji obiektów zabytkowych, projektami wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej.

— ARCHITEGA – Jesteśmy zespołem architektów i konstruktorów

Studio

„Kształtujemy nasze budynki, a potem te budynki kształtują nas”

                                                                                                          Winston Churchill

 

 

Studio architektoniczne Architega jest spółką, która zajmuje się pełnym zakresem usług inwestycyjno-budowlanych.

Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa projektowa inwestycji – od wstępnych analiz po projekty wykonawcze.

Z powodzeniem realizujemy projekty zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Współpracujemy z renomowanymi firmami branżowymi oraz rzeczoznawcami ppoż, bhp i ds. higieniczno-sanitarnych.

 

Jesteśmy zespołem architektów i konstruktorów budowlanych, dla których projektowanie jest czymś więcej niż tylko pracą. To upiększanie otaczającego nas krajobrazu w sposób świadomy wyzwań współczesnego świata. W sposób świadomy współczesnego człowieka. Naszą misją jest tworzenie dla naszych Klientów budynków i wnętrz, w których sami chcielibyśmy przebywać – pięknych, funkcjonalnych i energooszczędnych. Skrojonych na miarę projektów indywidualnych.

Kładziemy nacisk na jakość wykonywanych projektów i zgodność realizacji z projektem wykonawczym. Dlatego, oprócz architekta, zgodności technicznej dopilnowuje zawsze nasz uprawniony do kierowania budowami konstruktor, który przez kilkanaście lat nadzorował budowy obiektów użyteczności publicznej i mieszkalnych.

W proces projektowania większości zleconych nam budynków od samego początku zaangażowanych jest wielu różnych branż specjalistów – projektantów instalacji sanitarnych

i elektrycznych, specjalistów ochrony przeciwpożarowej, bhp, akustyków, architektów krajobrazu, rzeczoznawców.

ZESPÓŁ

Projektanci prowadzący: Beata Helena Kusak i Wojciech Kusak…

Więcej >>

USŁUGI

Oferowane usługi: architektura, wnętrza, kontrukcje budowlane…

Więcej >>